Paslaugos /

Vidaus tinkavimas

Pagrindinis Paslaugos Vidaus tinkavimas

VIDAUS TINKAVIMAS

Vidaus tinkavimas. Labai svarbu, kad vidaus tinkavimo darbai būtų atlikti kokybiškai, o jeigu Jus vertinate ir savo laiką - greitai. Mūsų patyrusiu meistru brigada patraukliomis kainomis atliks visus apdailos darbus biuruose, namuose, butuose pradedant nuo standartinio patalpų remonto iki individualių projektų įkūrimu, sukurtų dizaineriais. Sienų, lubų lyginimas, gipskartonio montavimas, glaistymas, gruntavimas, dažymas ir kiti tinkavimo darbai Vilniuje bus atlikti itin greitai, naudojant tik pačias geriausias medžiagas. Senos statybos pastatų vidų mes paverčiame nauju, ilgalaikiu, patraukliai ir brangiai atrodančiu. Mes garantuojame Jums greitą rezultatą ir mažas kainas, juk branginame kiekvieną klientą.

Vidaus sienų tinkavimas. Sienas tinkuojame naudodami tik pačias kokybiškiausias vokiškas medžiagas, tokias kaip „KNAUF“ ir laiko patikrintą vokišką įranga. Mūsų tinkuotojų brigadą sudaro, tik patyrę ir geriausi sienų tinkavimo sferoje esantys specialistai. Sienas tinkuojame greitai, kokybiškai ir svarbiausia pigiai.

 

Vidaus tinkavimo darbai. Mūsų tinkuotojų brigadą labai atidžiai ir kruopščiai pasirenka sienų tinkavimo medžiagas kiekvienu konkrečiu atveju. Mes žinome, kad paslaugos kokybę priklauso nuo to, kokias medžiagas ir įrangas naudoja tinkuotojas, todėl naudojame tik pačias kokybiškiausias medžiagas, tokias kaip „KNAUF“ ir laiko patikrintą vokišką įrangą. Tinkuojame rankiniu arba mechanizuotu būdu tik pagal šiuolaikines technologijas, kurie leidžia per trumpiausią laiką gauti idealiai lygų paviršių. Neabejotinas šiuolaikinių technologijų sienų tinkavimo privalumas yra tai, kad Jūsų pastatuose bus šilumos izoliacija ir atsparumas neigiamiems aplinkos poveikiams, tokiems kaip drėgme, temperatūros pasikeitimai, ultravioletas ir t.t.

Vidaus tinkavimo darbų kaina nuo 7 Eur/kv m.


Susidomėjote mūsų paslaugomis? Susisiekite su mumis ir užsisakykite mūsų paslaugas, susisiekti.


Tinkavimo paslaugos

Vidaus tinkavimas

Nereikia vargti pačiam atliekant tinkavimo darbus. Visos tinkavimo paslaugos: sienų tinkavimas, lubų tinkavimas.