Paslaugos /

Sienų tinkavimas

Pagrindinis Paslaugos Sienų tinkavimas

SIENŲ TINKAVIMAS

Sienų tinkavimo darbai. Tinkavimas – tai vienas iš pagrindinių etapų atliekant remontų darbus. Tam, kad paruošti sienas tolimesniems apdailos darbams jis turi būti atliekamas prieš bendrą remontą bute ar kitose patalpose, taip pat šildant fasadą. Mes nesiūlome visų statybos darbų, mes siūlome tai, ką atliekame geriausiai, o sienų tinkavimo darbai Vilniuje – vienas iš mūsų geriausiai atliekamų darbų. Darbą atlieka mūsų aukščiausios kvalifikacijos specialistai, turintys didelę patirtį ir sėkmingai dirbantis savo srityje jau ne vienerius metus. Sienų tinkavimo darbai butuose, namuose, sandėliuose, pramoniniuose arba kitose pastatuose bus atlikti atsakingai, atsižvelgiant į visus kliento pageidavimus. Mūsų siūloma sienų tinkavimo žema kaina Jūs maloniai nustebins, o itin kompetentinga darbų organizacija užtikrins greitą rezultatą be papildomų permokų.

Sienų tinkavimas. Sienas tinkuojame naudodami tik pačias kokybiškiausias vokiškas medžiagas, tokias kaip „KNAUF“ ir laiko patikrintą vokišką įranga. Mūsų tinkuotojų brigadą sudaro, tik patyrę ir geriausi sienų tinkavimo sferoje esantys specialistai. Sienas tinkuojame greitai, kokybiškai ir svarbiausia pigiai. Žemą sienų tinkavimo kaina Jūs nustebins. Per visą mūsų darbų istoriją, neturime ne vieno nusivylusio Kliento, kuris būtų nepatenkintas sienų tinkavimo kokybę. 

 

Sienų tinkavimas. Mūsų tinkuotojų brigadą labai atidžiai ir kruopščiai pasirenka sienų tinkavimo medžiagas kiekvienu konkrečiu atveju. Mes žinome, kad paslaugos kokybę priklauso nuo to, kokias medžiagas ir įrangas naudoja tinkuotojas, todėl naudojame tik pačias kokybiškiausias medžiagas, tokias kaip „KNAUF“ ir laiko patikrintą vokišką įrangą. Tinkuojame rankiniu arba mechanizuotu būdu tik pagal šiuolaikines technologijas, kurie leidžia per trumpiausią laiką gauti idealiai lygų paviršių. Neabejotinas šiuolaikinių technologijų sienų tinkavimo privalumas yra tai, kad Jūsų pastatuose bus šilumos izoliacija ir atsparumas neigiamiems aplinkos poveikiams, tokiems kaip drėgme, temperatūros pasikeitimai, ultravioletas ir t.t.

Taip pat sienų tinkavimo darbai atlieka ir estetinę vaidmenį padidinant sienų stiprumą, o medines sienas apsaugos nuo irimo. Darbui atlikti mūsų sienų tinkavimo brigadą naudoja kalkių, cemento-smėlio skiedinį arba tinko mišinį. Kiekvienas sienų tinkavimo tipas turi savo charakteristikas, o darbų kaina priklauso nuo pasirinktų medžiagų ir atlikimo būdo. Mes visada stengiamės parinkti savo klientui geriausią kainą už itin kokybiškai atliktą darbą.

Sienų tinkavimo kaina nuo 7 Eur/kv m.


Susidomėjote mūsų paslaugomis? Susisiekite su mumis ir užsisakykite mūsų paslaugas, susisiekti.


Tinkavimo paslaugos

Nereikia vargti pačiam atliekant tinkavimo darbus. Visos tinkavimo paslaugos: sienų tinkavimas, lubų tinkavimas.