Naudinga /

Knauf tinkavimo medžiagos

Pagrindinis Naudinga Knauf tinkavimo medžiagos

KNAUF TINKAVIMO MEDŽIAGOS

„Knauf“ gipsiniai tinkai – patirtis ir išskirtinė kokybė. Jau 50 metų „Knauf“ gipsiniai tinkai – rinkos lyderiai, kuriems niekaip neprilygsta konkurentų gaminiai. „Knauf“ tinkas universalus – lengvai tepamas ant įvairių paviršių, greitai džiūsta. Todėl nesunkiai išgausite lygų paviršių, o išdžiūvęs jis neskilinės, netrupės ir suteiks interjerui jaukumo. Jums beliks mėgautis nepriekaištingais rezultatais.

Tinkavimo darbų kaina su medžiagomis nuo 7 Eur/kv m.
Susidomėjote mūsų paslaugomis? Susisiekite su mumis ir užsisakykite mūsų paslaugas, susisiekti.

„KNAUF“ GIPSINIAI TINKAI JAU 50 METŲ GARSĖJA IŠSKIRTINE KOKYBE

Ieškote idealiai visiems namų vidaus darbams tinkančio ekonomiško tinko? Rekomenduojame rinktis laiko patikrintą ir visame pasaulyje puikiai vertinamą „Knauf“ produkciją.
„Knauf“ specialistai, remdamasi patirtimi ir diegdami pažangiausius sprendimus, kuria aukščiausios kokybės ir šimtu procentų patikimus gaminius, kuriems neprilygsta konkurentų gaminiai. Išskirtinė kokybė jau 50 metų yra neatsiejama „Knauf“ gaminių dalis. Naudodami mūsų gipsinį tinką, jūs tiesiog mėgaujatės geriausiais rezultatais. Greitai išdžiuvusį paviršių galite dažyti ar klijuoti tapetais jau po 14 dienų – tad į naujus namus galite įsikelti greičiau.
„Knauf“ gipsiniai tinkai yra tiesiog nepalyginami su cementiniais. Juose yra orui ir drėgmei laidžių porų, reguliuojančių patalpų mikroklimatą. Tokiose patalpose malonu ir jauku. Tai turi ir didelę reikšmę jūsų poilsiui: nuo to, kokias statybines medžiagas naudojate, net priklauso, kaip išsimiegosite!

 

Kodėl verta rinktis „Knauf“ gipsinį tinką?

1. Tai viena seniausiai naudojamų statybinių medžiagų, gaminama vieno labiausiai patyrusių gipsinio tinko gamintojų „Knauf“.
2. Genialumą lemia universalumas: mūsų gipsinį tinką galima naudoti visur: pradedant rūsiu ir baigiant stogu, ir vonioje, ir virtuvėje.
3. Gipsiniu tinku iškart suformuojamas labai lygus paviršius, todėl kiti apdailos darbai atliekami daug greičiau ir mažesnėmis sąnaudomis.
4. Jis atsparus degimui, nes nuo karščio išskiria vandenį ir sudaro ugnį stabdančią garų uždangą.
5. Puikiai reguliuoja patalpų mikroklimatą: kai reikia, sugeria ir sulaiko drėgmę, o kai ji reikalinga, drėgmę išskiria.
6. „Knauf“ tinkas neskilinėja ir netrupa, todėl drąsiai galite kalti vinis ir kabinti paveikslus ar lentynas.
7. Dailiai atrodo, suteikia interjerui jaukumo, malonus liesti. Kadangi mūsų gipsinio tinko pH toks pat kaip žmogaus odos, jis ne tik nuostabiai atrodo, bet ir atitinka patalpos temperatūrą, padeda taupyti šildymui naudojamą energiją.

 

Tiesiog nepakeičiamas – „Knauf Rotband“

„Knauf Rotband“ – tai vienas dažniausiai naudojamų gipsinių tinkų, skirtas dirbti rankomis. Ir statybų profesionalai, ir namų meistrai labai pasitiki jo kokybe. Faktas, kad su „Rotband“ jau 50 metų pasiekiami tik aukščiausi rezultatai. Šis paruoštas sausas gipsinio tinko mišinys yra puikiai subalansuotas ir tinkamas įvairiems tinkavimo darbams. Tereikia sumaišyti su vandeniu ir galite tinkuoti viską, kaip tai daro daugelis statytojų visame pasaulyje jau pusšimtį metų! Plačiau apie „Knauf Rotband“

Tikra tinko klasika – „Knauf MP 75“ – Statybinės medžiagos klasika tampa tada, kai jų kokybę ir ypatybes įvertina daugelio šalių statybų profesionalai ir žmonės, kurie gyvena namuose, įrengtuose jas naudojant. „Knauf MP 75“ jau kelis dešimtmečius yra nepakeičiamas gaminys sienoms lyginti naujai statomuose namuose. Aukščiausios kokybės sausas gipsinis mišinys, skirtas dirbti mašininiu būdu, tinka visoms vidaus patalpoms, taip pat virtuvės ir vonios kambariams bei kitoms įprastinės drėgmės patalpoms. Šis tinkas itin elastingas, darbas su juo vyksta labai sparčiai. Ir dar jis padeda taupyti sąnaudas ir darbo laiką, nes lengvai pristatomas į darbo vietą.
Rinkdamiesi „Knauf“ gipsinius tinkus, jūs renkatės 50 metų viso pasaulio profesionalų pripažįstamą kokybę, originalius ir technologiškai pažangius sprendimus! Ar gali būti dar patikimesnių įrodymų? Plačiau apie „Knauf MP 75“


Tinkavimo paslaugos

Nereikia vargti pačiam atliekant tinkavimo darbus. Visos tinkavimo paslaugos: sienų tinkavimas, lubų tinkavimas.